داوطلب-شوید

داوطلب شوید

همکاری داوطلبانه با موسسه کمک

یکی از مهمترین ارکان فرهنگ‌سازی جامعه در حوزه‌ی مشارکت‌های اجتماعی حضور نیروهای داوطلب مردمی هستند که با هر شغل و سمتی که دارند بخشی از اوقات فراغت خود را با همراهی جمعیت‌ها و سازمان‌های مردم نهاد وقف فعالیت‌های خیرخواهانه و بشردوستانه می‌نمایند.

داوطلب شدن می تواند یک تجربه ارزشمند باشد،چه برای شخصی که وقت و نیرویش را در اختیار یک سازمان مردم نهاد می‌گذارد و چه برای آن سازمانی که این خدمات را دریافت می کند . ما در موسسه «کمک» نیروهای داوطلب را شالوده اصلی رسیدن به اهداف سازمانی خود می دانیم و شما اگر اینجا هستید به احتمال زیاد می‌خواهید یک قدم بزرگ در زندگیتان بردارید . این بدان معناست که مسئولیت اجتماعی خود را پذیرفته‌اید و می‌خواهید نقش خود را نسبت به آن ایفا کنید.

جامعه داوطلبان موسسه «کمک» نیز با هدف مشارکت هر چه بیشتر در جهت حمایت و مساعدت مادی و معنوی کودکان بی‌پناه شکل گرفته است.ما همراهی و همدلی شما را ارج می نهیم و یقیین داریم بدون حضور داوطلبین عزیز طی کردن این مسیر دشوار غیر ممکن است .

 مطمئن باشید هر یک از شما می توانید پناهی باشید برای کودکی بی‌پناه تا صدای دادخواهی و مظلومیت او را به گوش جامعه برسانید تا همه به آن‌ها فکر کنند. بی‌پناهی حقیقتی تلخ است که ما می‌توانیم با حضور در جمع داوطلبین «کمک» به شیرینی تبدیلش کنیم پس در این راه با ما همراه باشید.

راه‌های ارتباطی جهت دریافت اطلاعات بیشتر 

تلفن: 021-86020082

ایمیل: info[at]komakchild.org

فرم درخواست

همکاری داوطلبانه با موسسه کمک

مرحله 1 از 4

اطلاعات فردی